lankstinukai ir brošiūros

Sumaketuosime Jums brošiūras, katalogus, lankstinukus

gaukite pasiūlymą >

Kaina >

Ruošiame įmonės pristatymo medžiagą, produktų brošiūras, naudojimosi, montavimo, diegimo ar kitas instrukcijas švedų, norvegų bei danų kalbomis. Pritaikome jas spausdinimui ir internetiniam platinimui.

LANKSTINUKAI

Nedidelės apimties leidiniai. Dažniausiai tai įvairios reklamos, renginių programėlėms, planai, žemėlapiai.

Lankstinukas
Brosiura

BROŠIŪROS

Didesnės apimties leidinys talpinantis daugiau informacijos nei lankstinukas.

KATALOGAI

Taip vadinami leidiniai, kurie talpina daug informacijos ir iliustracijų ar nuotraukų. Dažnai tai būna metiniai produktų katalogai su išsamiais aprašymais, lentelėmis ir visa kita pirkėjui reikalinga informacija.

Katalogai
Instrukcijos

INSTRUKCIJOS

Maketuojant instrukcijas svarbu aiškiai išdėstyti informaciją ir iliustracijas. Šiuo atveju svarbu ir kokios iliustracijos ar brėžiniai yra naudojami. Jie taip pat turi būti aiškūs, detalūs ir tinkamai paruošti.

ĮRIŠIMO BŪDAI

Lankstinukų įrišti nereikia - jie nedidelės apimties ir kompaktiškai susilanksto. Nebent lankstinukas išties įmantrus ir reikia priklijuojamų dalių. Mažesnius leidinius galima susegti, o didesnius - klijuoti arba susiūti ir klijuoti.

Norint pritraukti potencialių klientų reikėtų nurodyti kokią naudą jiems suteiksite. Dėl to geriau mažiau informacijos skirti aprašant Jūsų įmonę, jos istoriją, pasiekimus. Geriau  susitelkti į tai ką gaus klientai įsigiję Jūsų siūlomą produktą ar paslaugą.

Ruošiant brošiūras užsienio kalbomis labai svarbu, kad vertimai būtų tikslūs. Geriausia, jeigu tekstus išverstų ar bent redaguotų gimtakalbiai vertėjai, šiek tiek didesnės pradinės išlaidos labai greitai atsiperka. Panaudojus netinkamą terminologiją bus prarasti klientai.

Svarbu

Brošiūrose reikia naudoti geros kokybės ir prasmingas nuotraukas, iliustracijas ir brėžinius. Profesionali vaizdinė informacija tik dar labiau sudomins potencialius klientus.

Jeigu brošiūros bus spausdinamos reikia pasirūpinti aukštos kokybės iliustracijomis it nuotraukomis.

Skandinavai vertina paprastumą. Tekstas turėtų būti tiek lengvai skaitomas, tiek suvokiamas – svarbu struktūrinis išdėstymas, šrifto „skaitomumas”. Reikėtų tvarkingai nurodyti įmonės ir kontaktinę informaciją - pavadinimas, logotipas, kontaktiniai telefonai ir el. pašto adresai, internetinė svetainė, socialinių tinklų nuorodos ir t.t.

Kainos

Lankstinukų, brošiūrų, katalogų kūrimo kainos priklauso nuo užsakovo pageidavimų, projekto sudėtingumo bei reikalingų darbo sąnaudų. Minimalaus projekto  kaina yra 25 Eurai + PVM.  Tikslesnę projekto kainą sužinosite susisiekę su mumis.

Parašykite mums

Palikite mums žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Forma pateikiama...

Serverio klaida.

Forma gauta.

Your Website Title

Prašome pasidalinti šia informacija su draugais.

 

Pradžia            Logotipai           Vizitinės kortelės            Reklaminės skrajutės           Lankstinukai            Kuponai           Lipdukai          Kita

lt

se

en

Pradžia            Logotipai           Vizitinės kortelės            Reklaminės skrajutės           Lankstinukai            Kuponai           Lipdukai          Kita

Lankstinukas
Brosiura
Katalogai
Instrukcijos