Pradžia            Logotipai           Vizitinės kortelės            Reklaminės skrajutės           Lankstinukai            Kuponai           Lipdukai          Kita

lt

se

en

VIZITINĖS kortelės

Sukursime Jums vizitines korteles arba atnaujinsime jau esamas.

vizitines korteles ATSIUNČIAME Į NORVEGIJĄ,

ŠVEDIJĄ, angliją, AIRIJĄ ir kt.

gaukite pasiūlymą >

Nuo vizitinių kortelių prasideda Jūsų įmonės įvaizdis. Pateikus kokybišką vizitinę kortelę su visa reikalinga informacija galite būti tikri - Jūs ar Jūsų įmonė  atrodys solidžiai, patikimai ir moderniai.

Kaip turėtų atrodyti Jūsų

vizitinė kortelė

TIK REIKALINGA INFORMACIJA

Nebūtina į vizitinę kortelę sudėti kuo daugiau informacijos. Visų pirma reikia paminėti vardą, veiklą, pareigas, telefoną, elektroninį paštą, kur jus rasti ir t.t. Jau turint visą reikalingą informaciją galima sutalpinti šūkį arba detalesnį tekstą apie Jus ar Jūsų įmonę.

Apie vizitines korteles
Vizitinės kortelės

MAŽIAU YRA DAUGIAU

Kad ir kaip kartais norėtųsi pademonstruoti kuo daugiau, dažniausiai minimalus dizainas visada pasiteisina. Žinoma reikia atsižvelgti ir į veiklą, kuri dažnai padiktuoja stilistiką. Tačiau ypač pastaraisiais metais net ir išskirtinio dizaino vizitinės kortelės turi bendrą bruožą - minimalizmą.

TINKAMAS ŠRIFTAS IR JO SPALVA

Dažnai pasitaikanti problema yra per mažas šrifto dydis. O taip atsitinka dėl to, jog norima sutalpinti gausybę informacijos. Idealiausi variantai 8-12 pt šriftai. Ne ką mažiau svarbus ir spalvos pasirinkimas. Dabar populiaru šriftus pašviesinti, tačiau pats geriausias variantas - didelis kontrastas. Šviesus fonas ir juodas šriftas.

Apie vizitines korteles ir šriftą
Apie stilių ir vizitines korteles

ATITINKA ĮMONĖS DIKTUOJAMĄ STILIŲ

Kad nekiltų nesusipratimų vizitinė kortelė turėtų atitikti Jūsų įmonės diktuojamą stilių, jog visi ją gaunantys galėtų lengvai identifikuoti, kad tai būtent Jūs. Puiku jei turite vizualinio identiteto vadovą Brandbook, kuriame yra aiškiai apibrėžtos  spalvų, šriftų pasirinkimo ir maketavimo taisyklės.

Vizitinė turi atspindėti Jūsų įmonės nešamą žinutę ir sutapti su kita atributika.

YRA GEROS KOKYBĖS

Net ir toks mažas atributas kaip vizitinė kortelė turi būti kokybiškas. Yra platus spausdinimo galimybių pasirinkimas. Norint itin solidžios ir kokybiškos spaudos galima rinktis šilkografiją. Spausdinant tokiu būdu galima naudoti itin sodrių spalvų popierių, o pati spauda bus ryški ir šiek tiek iškilusi, apčiuopiama rankomis.

Skaitmeninė spauda - greitas ir patogus variantas.

Na ir žinoma nereikia gailėti išlaidų kokybiškam popieriui ar netgi plastikui. O kelių spalvų popieriaus trisluoksnės arba dvisluoksnės vizitinės iš karto išsiskiria iš kitų.

Apie geros kokybės vizitines korteles

Kainos

Vizitinių kortelių maketavimo kaina priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Minimalaus projekto  kaina yra 20 Eurų + PVM.  Tikslesnę projekto kainą sužinosite susisiekę su mumis.

Spaudos kainos

Vizitinės kortelės - skaitmeninė spauda

SKAITMENINĖ SPAUDA

Skaitmeninė spauda (lazerinis, rašalinis spausdinimas) -

tai greitas ir profesionalus spaudos būdas. Vaizdas iš skaitmeninių failų (PDF) perduodamas tiesiai į spausdinimo mašiną. Todėl spausdinant sutaupoma laiko ir pinigų.

Paprasčiausias ir pigiausias spaudos būdas vienpusė vizitinė kortelė, skaitmeninė spauda ant standartinio vizitinėms skirto popieriaus 100 vnt, juoda/balta spauda - 0,07 eur/vnt + PVM, spalvota spauda – 0,09 eur/vnt  + PVM.

Kaina keičiasi jei norima itin balto + 2 eurai arba dekoratyvinio popieriaus (spalvotas, su faktūra) + 5 eur.

Taigi orientacinė kaina varijuoja - 7-14 eurų už 100 vnt.

Apie šilkografines vizitines korteles

ŠILKOGRAFINĖ SPAUDA ANT PLASTIKO

 

Puikiai tinka, kai norima atsparesnės aplinkos poveikiui vizitinės kortelės - statyboms, sportui, laisvalaikio pramogoms.

 

Orientacinės kainos:

 

Dviejų spalvų šilkografija ant plastiko, dvipusė vizitinė kortelė 200 vnt. ~ 80 eur. + PVM.

ŠILKOGRAFINĖ SPAUDA ANT POPIERIAUS

Šilkografinė spauda brangesnė, bet vizualiai atrodo geriau nei skaitmeninė. Tokia spauda yra ryški, galima spausdinti ant įvairių spalvų dekoratyvinio popieriaus. Kaina priklauso nuo to, kiek spalvų bus naudojama.

 

Orientacinės kainos:

 

Nespalvota šilkografija ant dekoratyvinio popieriaus, dvipusė vizitinė kortelė 100 vnt. 32 eur. +PVM.

 

Dviejų spalvų šilkografija ant balto kreidinio popieriaus, dvipusė vizitinė kortelė 200 vnt. 70 eur + PVM

 

Apie plastikines vizitines korteles

Priklausomai nuo spaudos būdo galima rinktis įspaudą, briaunų dažymą, lakavimą, folijavimą, storesnį dekoratyvinį popierių, dviejų spalvotų lapų klijavimą, kampų apvalinimą. Galutinės kaina priklauso nuo konkretaus projekto ir medžiagos pasirinkimo.

Parašykite mums

Palikite mums žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Forma pateikiama...

Serverio klaida.

Forma gauta.

Your Website Title

Prašome pasidalinti šia informacija su draugais.

 

Pradžia            Logotipai           Vizitinės kortelės            Reklaminės skrajutės           Lankstinukai            Kuponai           Lipdukai          Kita

Apie vizitines korteles
Vizitinės kortelės
Apie vizitines korteles ir šriftą
Apie stilių ir vizitines korteles
Apie geros kokybės vizitines korteles
Vizitinės kortelės - skaitmeninė spauda
Apie šilkografines vizitines korteles
Apie plastikines vizitines korteles